3. 10. 2018 | Náš propagační letáček ke stažení 

Propagační letáček

Na propagaci naší kandidátky jsme smluvně zajistili distribuci našich letáků prostřednictvím České Pošty, a.s. Zajistili jsme výrobu 48.600 ks letáků A5, dne 17.9. jsme je doručili k distribuci na Českou poštu, před tím jsme museli dopředu uhradit cenu za distribuci a samozřejmě i výrobu letáků a grafika. Bohužel, k dnešnímu dni k doručení letáků do schránek obyvatel Liberce nedošlo a s ohledem na blížící se termín voleb již ani nedojde. Alespoň tímto náhradním způsobem Vám nedoručený letáček prezentujeme a prosíme o Vaši v podporu při volbách do městského zastupitelstva.
Letáček je ke stažení ve formátu pdf zde...Jan Rázl z Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci si z turnaje, který se konal v hlavním městě Chorvatska Záhřebu, přivezl bronzovou medaili, kterou získal společně s Kristinou Kozempelovou (TJ Baník Most) ve smíšené čtyřhře v kategorii do 15 let. Turnaj byl dobře obsazen, startovalo celkem 12 zemí, ale nejvíce turnaj ovládla početná skupina mladých sportovců z Anglie.    O jejich kvalitě svědčí to, že hlavně ve starších kategoriích hráli ve většině semifinálových zápasů, některé semifinále bylo jen anglické. A třeba v U15 vyhráli všechny disciplíny, kromě dívčí čtyřhry.

Badminton

Jan Rázl s Kristinou Kozempelovou se do semifinále smíšené čtyřhry probojovali po napínavém souboji ve druhém kole se slovinskou dvojicí Žiga Podgoršek - Nika Bedič, kterou porazili ve dvou setech 22:20 a 26:24. Boj o semifinále si pak ohlídali spolehlivě, když porazili chorvatský pár Ivor Zekan - Dora Martinuš 21:18 a 21:12. Jenže podobným výsledkem si pohlídali postup do finále anglický pár Samuel Jones - Smirthi Shirol a na Rázla s Kozempelovou tak zůstal krásný bronz.
Samuel Jones a jeho spoluhráč s "typicky anglickým" jménem Krithicck Sivakumaar si ve čtyřhře chlapců došli pro vítězství, bohužel přes Jana Rázla s Danielem Dvořákem (So Č. Budějovice), které porazili hned v prvním kole.

Badminton - Rázl

Dotazník sportovních organizací

Dotazník sportovních organizací

Vážení sportovci,

Jsme stále více rozladěni ze stavu liberecké radnice a zejména z jejího vedení. Je to již druhé volební období, které reálně zastavilo Liberec, jeho přirozený rozvoj, zcela degradovalo městskou samosprávu a velmi významně zaostává i v podpoře sportovních organizací pracujících s mládeží. Myšlenka ZDRAVÝ LIBEREC v sobě nese význam nejen z pohledu zdraví, ale zejména město funkční, aktivní, vyvíjející se a pečující o své občany a jejich zájmy. Prosíme tedy v případě zájmu o zodpovězení následujících otázek a zpětné odeslání. Předem děkujeme za Váš čas a podporu.

celý článek