3. 10. 2018 | Náš propagační letáček ke stažení 

Propagační letáček

Na propagaci naší kandidátky jsme smluvně zajistili distribuci našich letáků prostřednictvím České Pošty, a.s. Zajistili jsme výrobu 48.600 ks letáků A5, dne 17.9. jsme je doručili k distribuci na Českou poštu, před tím jsme museli dopředu uhradit cenu za distribuci a samozřejmě i výrobu letáků a grafika. Bohužel, k dnešnímu dni k doručení letáků do schránek obyvatel Liberce nedošlo a s ohledem na blížící se termín voleb již ani nedojde. Alespoň tímto náhradním způsobem Vám nedoručený letáček prezentujeme a prosíme o Vaši v podporu při volbách do městského zastupitelstva.
Letáček je ke stažení ve formátu pdf zde...Po letní pauze odstartoval kolotoč turnajů v badmintonu do druhé poloviny sezóny. Kategorie starších dorostenců U19 měla o víkendu 8. a 9. září v plánu republikový turnaj GP B, který se uskutečnil v Mostě. Na tomto turnaji se představila dvojice hráčů Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci, Filip Marek a Hana Stejskalová. A právě Filip Marek si přivezl dvě bronzové medaile z párových disciplín.

Badminton

Hanka Stejskalová si zahrála ve dvou disciplínách. První jí hranou disciplínou byla smíšená čtyřhra, kterou odehrála po boku Tomáše Strnada. Stopkou jim bylo první kolo, ve kterém hráli proti páru Tadeáš Brázda - Ema Staňková (BC 66 Ivančice/Sokol Radotín Meteor Praha). Bohužel ani dvouhra pro Hanku Stejskalovou nepřinesla vítězství. Po bojovném výkonu podlehla v prvním kole Ivetě Strnadové (Sokol Dobruška).

Filipovi Markovi se dařilo o poznání lépe. Po prvním nervózním zápase v mixu se Marek se svojí spoluhráčkou Ivou Foukalovou ze Slovanu Vesec rozehráli a oba dokráčeli až do semifinále. Zde se jim postavil do cesty pár Martin Dostál – Radka Šilhavá (BADMINTON FSpS MU Brno/SK Hamr Praha), se kterým prohráli v třísetovém zápase 1:2 na sety (21:18, 17:21, 18:21).

Ve dvouhře chlapců se Filipovi Markovi tolik nedařilo. V šestnáctce narazil na pozdějšího vítěze turnaje Tadeáše Brázdu (BC 66 Ivančice) . S ním sehrál vyrovnanou partii a prohrál ve dvou setech s poměrem míčů 19:21, 15:21.

Poslední disciplínou pro Filipa Marka byla čtyřhra chlapců. V ní hrál bok po boku s Adamem Twardzikem (Super Stars Most), se kterým po prvním hracím dni dokráčel suverénně až do nedělního semifinále. V něm podlehli dvojici Tadeáš Brázda – Martin Dostál (BC 66 Ivančice/BADMINTON FSpS MU Brno) ve třech setech s poměrem míčů 19:21, 21:17, 16:21. 

Badminton


 

Dotazník sportovních organizací

Dotazník sportovních organizací

Vážení sportovci,

Jsme stále více rozladěni ze stavu liberecké radnice a zejména z jejího vedení. Je to již druhé volební období, které reálně zastavilo Liberec, jeho přirozený rozvoj, zcela degradovalo městskou samosprávu a velmi významně zaostává i v podpoře sportovních organizací pracujících s mládeží. Myšlenka ZDRAVÝ LIBEREC v sobě nese význam nejen z pohledu zdraví, ale zejména město funkční, aktivní, vyvíjející se a pečující o své občany a jejich zájmy. Prosíme tedy v případě zájmu o zodpovězení následujících otázek a zpětné odeslání. Předem děkujeme za Váš čas a podporu.

celý článek